9 Mayıs 2016 Pazartesi

Perdeyi kapatırken...           Saygıdeğer Okurlarım,

          Damla Sitesini, damla kadar da olsa yararlı olmak amacıyla açtım. İnşallah yararlı olmuşumdur.

            Bir kişi bile okusa yazmaya devam kararıyla açtığımız bu site, sayenizde beklenenin üzerinde ilgi gördü ve yüzlerce kişi tarafından da okundu. Öyle ki "Son Damla" adlı yazımdan sonra bile yazdıklarımız, sağ olsunlar okuyucular tarafından memnuniyetle karşılandı.

          Arada bir de olsa yazmayı düşünmüyor değildim. Ancak özel durumum nedeniyle, diğer bir çok siteyle birlikte Damla'nın da perdelerini çekmek zorunda kalıyorum. Bundan böyle yazabilirsem, inşallah "Yetmiş beş'inden Sonra" adlı sitemde yazmaya çalışacağım.

          Vefalı okuyucularıma teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

           Okumak gibisi yok.

           Güzel eserler, seçme eserler okumanız dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

           Hoşça kalın.

            Sabahattin Gencal, Başiskele_Kocaeli

2 yorum:

 1. Merhabalar Sabahattin Hocam.
  Damla ile tanıştığım günden beri hep takip etmeye gayret ettim. Zaman zaman internetten ve bloglarımızdan çekildiğimiz de haliyle Damla'yı da takip edememiştik.
  Yararlandığımız, büyük bir keyifle ve hep zevk alarak okuduğumuz unutulmayacak nadide bloglardan birisiydi. Diğer bloğunuz üzerine yoğunlaşacağınız nedeniyle artık Damla'da yazmayacağınızı öğrenmek, en az sizin kadar bizleri de üzmüştür. Kararınızı saygıyla karşılyor ve size hak veriyorum. Damla, yine içindekileri ile yayın hayatına devam eder, okumak isteyenler, araştırmak isteyenler yine gelir ve okur. Sayın hocam, selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun. Görüşmek üzere, hayırlı günler dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Recep Bey,
   Ziyaretiniz için teşekkür ederim.
   Söylediğiniz gibi "Damla "çok tutunmuştu. Ancak bir ara ağırlaştı, açılması zorlaştı onun için burada yazmadım. Bu anda düzeldiğini söylüyor bazıları; ama ne kadar sürer bilinmez. Onun için sadece perdeleri kapattım. Tahmin ettiğiniz bu haliyle bile yazdığım diğer sitelerden de fazla takip ediliyor.
   Bildiğiniz nedenden ötürü zamanla diğer sitelerimin de perdelerini yavaş yavaş kapatacağım. Bizden sonraki kuşak olarak sizler inşallah gençlere güzel örnekler vereceksiniz.
   Her şeyin hayırlı olması ve güzel olması dileğiyle selâmlar...

   Sil